Urząd Gminy w Kuczborku-Osadzie

50-lecie pożycia małżeńskiego w gminie Kuczbork-Osada

Ocena 0/5

Każdy jubileusz jest okazją do świętowania, Złote Gody to rocznica niezwykła, tak jak niezwykli są ludzie, którzy przeżyli razem pół wieku. Ta piękna okazja była powodem uroczystości, jaka odbyła się 7 lipca w Gminie Kuczbork-Osada

Wójt Gminy Jacek Grzybicki z uznaniem i szacunkiem zwrócił się do Jubilatów doceniając fakt, że wbrew wszelkim przeciwnościom losu dochowali przysięgi małżeńskiej i mogą pochwalić się tak długim stażem małżeńskim. Podkreślając przy tym ich trud, wytrwałość i konsekwencję wynikającą z przysięgi, którą złożyli ponad pięćdziesiąt lat temu. Wszystkim świętującym rocznicę ślubu, życzenia wielu kolejnych lat przeżytych w zdrowiu, miłości i wzajemnym szacunku złożyli także Kierownik Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Ciechanowie – Anna Żebrowska oraz Przewodniczący Rady Gminy – Waldemar Skuza.

Do życzeń przyłączyły się również ;

Sekretarz Gminy – Ewa Rochna-Ucińska

Skarbnik Gminy – Aneta Sałach

Kierownik USC – Agnieszka Kowalska

Uroczystego aktu wręczenia medali nadanych przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej dokonał Wójt Gminy Jacek Grzybicki wraz z Kierownikiem MUW – Anną Żebrowską i Przewodniczącym RG – Waldemarem Skuzą . Jubilatom wręczono odznaczenia, pamiątkowe dyplomy oraz kwiaty.

Jubilaci:

  • Jadwiga i Eugeniusz Czyżewscy
  • Wanda i Edward Milerscy
  • Irena i Zenon Lech
  • Barbara i Szczepan Leszczyńscy
  •  Marianna i Tadeusz Pazik

 

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności