Urząd Gminy w Kuczborku-Osadzie

Przewozy pasażerskie - informacja Urzędu Marszałkowskiego

Ocena 0/5

Szanowni Państwo!

Uprzejmie informujemy, że z dniem 1 stycznia 2025 roku zostanie uruchomiony program pilotażowy w zakresie przewozów pasażerskich o charakterze użyteczności publicznej 
w transporcie drogowym na terenie Województwa Mazowieckiego, obejmujących Region Północno- Zachodni na Liniach komunikacyjnych: 

Linia P I Żuromin – Poniatowo – Lutocin – Łukomie – Babiec Piaseczny – Sierpc;
Linia P II Żuromin – Chamsk – Sadłowo – Bieżuń – Rościszewo – Sierpc;
Linia P III Żuromin – Zielona – Kuczbork – Lipowiec Kościelny – Turza – Mława.
Operatorem świadczącym usługi będzie PKS Bodzentyn sp. z o.o. Zwracamy się zatem do Państwa z prośbą o udostępnienie informacji dotyczącej uruchomienia przewozów 
w widocznych miejscach oraz rozpowszechnienia informacji wśród mieszkańców. Szczegółowe rozkłady jazdy dla poszczególnych Linii komunikacyjnych Operator poda do publicznej wiadomości poprzez umieszczenie ich na wszystkich wymienionych w nich dworcach lub przystankach komunikacyjnych z wyłączeniem przystanków komunikacyjnych przeznaczonych wyłącznie dla wysiadających pasażerów oraz na profilu społecznościowym Operatora https://www.facebook.com/pksbodzentyn/. Sprzedaż biletów będzie odbywać się w Środkach transportu lub w innych wyznaczonych przez Operatora miejscach. 
Mając na uwadze potrzeby mieszkańców regionu w zakresie poprawy funkcjonowania transportu publicznego mamy nadzieję, że wspólne działania promocyjne przyczynią się do poprawy funkcjonowania komunikacji. 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności