Urząd Gminy w Kuczborku-Osadzie

Uwaga! Prosimy mieszkańców o ostrożność!

Ocena 0/5

Ostatnio otrzymaliśmy sygnały o osobach, które podają się za pracowników wodociągów lub innych instytucji i próbują dostać się na prywatne posesje.

Informujemy, że:
Osoby te nie są oddelegowanymi pracownikami wodociągów ani pracownikami Urzędu Gminy.
Nie wiemy, jakie są ich prawdziwe zamiary.
O całej sytuacji zostały już powiadomione odpowiednie służby.


Apelujemy do mieszkańców:
Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i nie wpuszczanie obcych na teren posesji. Zwracajmy uwagę na podejrzane zachowania i nie ufajmy nieznajomym, nawet jeśli powołują się na znaną nam instytucję.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności